Veģetārie ēdieni

Ja Jūs vēlaties pasūtīt veģetāru maltīti, mēs zinām, kā Jums palīdzēt! Tas ir tik ātri un ērti! Ievadiet savu adresi meklēšanas joslā un izvēlāties no daudzveidīgiem veģetāraiem restorāniem Rīgā. Est.lv Jūs varat atrast itāļu, latviešu, japāņu un pat indiešu virtuvi! Jūs būsiet patīkami pārsteigti par augstākās kvalitātes servisu un plašu restorānu izvēli.

Lietot portālu est.lv ir vienkārši. Izvēlieties restorānu un Jums ērtāko saņemšanas veidu. Jūs varat maksāt par pasūtījumu ar kredītkarti, vai arī pēc piegādes, skaidrā naudā.

Izbaudiet kvalitatīvus ēdienus, kas ir gatavoti no vissvaigākajiem Latvijas dārzeņiem. Jums būs iespēja atrast visus restorānus apkārtnē 5 minūšu laikā. Jūs gaida svaigi salāti, suši un saldie deserti.

Lejupielādējiet mūsu aplikāciju - Est.lv Jūsu viedtālrunī un pasūtiet ēdienus jebkad un jebkur! Nav laika gatavot mājās? Jūs varat izmantot piegādes pakalpojumu un vienas stundas laikā ēdiens būs pie Jūsu mājas durvīm.Pasūtītiet to, ko jūs vēlaties, kad vēlaties un kur vēlaties ar mūsu bezmaksas aplikāciju, kas tagad ir pieejama iOS un Android ierīcēm!

Подпишитесь на особые предложения