Vispārīgie noteikumi

Šie ir tīmekļa vietnes Est.lv un viedtālruņa lietojumprogrammas lietošanas noteikumi.

Šie noteikumi ir spēkā no 2016. gada 1. novembra.

Visus jautājumus var adresēt:

SIA "Baltic Bites"

Matīsa iela 61-22

Rīga, LV-1009

Latvija

 

Uzņēmuma reģistrācijas Nr. 50203029341

 

Privāto datu aizsardzība

 

Est.lv ļoti ciena mūsu klientu privātumu un mums ir vēlme nodrošināt, ka nekāda privātā informācija netiek nodota trešajām personām. Est.lv īsteno noteikumus atbilstoši likumam par privāto datu aizsardzību un ES direktīvām.

 

 

Apskatīt un rediģēt personas datus

 

Saskaņā ar likumu par personas datu aizsardzību, Jums ir tiesības apskatīt un rediģēt visu savu personīgo informāciju, ko mēs esam saglabājuši. Lai to izdarītu, lūdzu, sazinieties ar mums – info@est.lv.

 

 

Personas datu apstrāde

 

Klienta personas dati tiek izmantoti tikai saskaņā ar šiem noteikumiem. Est.lv nepārdod, nenodot un nepublicē klientu datus trešajām personām komerciālos mērķos. Mēs atklājam tikai Jūsu adresi un telefona numuru restorānam, no kura pasūtītājāt, lai nodrošinātu piegādi. Izņēmumi ir pieprasījumi no Latvijas Republikas tiesībsargājošām iestādēm. Klients, sniedzot informāciju un datus Est.lv, apstiprina, ka viņš ir sniegto personas datu īpašnieks (subjekts) vai persona, kurai ir likumīgi pamatotas tiesības šādus datus sniegt.

 

 

Saistība ar restorāniem, kas uzskaitīti tīmekļa vietnē un aplikācijā

 

Pasūtot no Est.lv, mēs nosūtām Jūsu pasūtījumu izvēlētajam restorānam. Ja kādu iemeslu dēļ piegāde nav iespējama, restorāns sazināsimies ar Jums, cik ātri vien iespējams. Est.lv nodrošina starpnieka lomu šajā procesā. Faktiskie piegādes nosacījumi var mainīties, jo tie ir atkarīgi no izvēlētā restorāna. Est.lv atbildība beidzas, nosūtot Jūsu pasūtījumu izvēlētajam restorānam.

 

 

Kompensācijas par tiešsaistes maksājumiem:

Maksājums var tikt atgriezts vienīgi gadījumā, ja restorāns nav (pilnībā) izpildījis apstiprināto pasūtījumu. Tādā gadījumā Est.lv kompensēs tiešsaistes maksājumu, kas tika veikts 14 dienas pēc klienta prasības par kompensāciju. Kompensācija tiek veikta ar to pašu maksājuma metodi, kā tika veikts oriģinālais klienta pasūtījums.

 

Gadījumā, ja rodas neskaidrības par tiešsaistes maksājumiem, lūdzam rakstīt Est.lv, sūtot vēstuli uz e-pasta adresi info@est.lv

 

 

Sūdzību apstrāde

 

Est.lv nav atbildīgs par pakalpojumu (-iem), ko restorāns ir ievietojis mūsu interneta vietnē. Ja radušās kādas problēmas, tās vislabāk risināt pa tiešo ar restorānu. Tomēr Jūs varat iesniegt sūdzību, nosūtot e-pastu uz šādu adresi - info@est.lv. Katru sūdzību mūsu komanda apstrādāts, cik ātri vien iespējams.

 

 

Jaunumi un Surogātpasts

 

Pēc pasūtījuma veikšanas Jūs varat atzīmēt, ja vēlaties saņemt mūsu jaunumus. Ja šī opcija ir ieslēgta, Jūs saņemsiet mūsu elektronisko jaunumu vēstuli līdz Jūs atrakstīsieties. Jūs varat atteikties profila cilnē mūsu mājas lapā. Jaunumu vēstules Jūs saņemsiet tikai tādā gadījumā, ja būsiet izvēlējies šo iespēju. Est.lv nesūta "surogātpastu" (nevēlamu e-pastu).

 

Ja vēlaties saņemt vairāk informāciju par datu apstrādi Est.lv, lūdzu sazinieties ar mums, rakstot e-pastu uz info@est.lv.

 

 

Personas datu aizsardzība

 

Jūsu sniegtā informācija, pasūtot ēdienu, tiek saglabāta serveros ar ugunsmūri, 128Bit šifrētā formātā.

 

 

Sīkdatnes

 

Est.lv izmanto sīkdatnes, lai palielinātu lietotāju komfortu. Sīkdatnes, ko izmanto Est.lv ir cipari, kas palīdz Jums ātrāk veikt nākamo pasūtījumu. Piemēram, Jūsu pasta indekss tiks aizpildīts automātiski. Jūs varat arī saglabāt savu personisko informāciju. Sīkdatnes tiek izmantotas, lai saglabātu izvēlētos produktus Jūsu iepirkuma grozā, tās ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbības nodrošināšanai. Izmantojot sīkdatnes, nekādi personiskie dati netiek pārsūtīti. Tas ir tikai skaitlis.

 

 

Cenas

 

Neskatoties uz Est.lv centieniem katru dienu atjaunot cenrādi, ir iespējams, ka ārēju apstākļu dēļ dažas cenas var nebūt korektas. Ne restorāns, ne Est.lv, ar kura starpniecību pasūtījums tika veikts, nevar tikt sauktas pie atbildības par cenu nesakritību, kā arī neatmaksā cenu starpību. Ja redzat nepareizu cenu, lūdzam informējiet info@est.lv, mēs izvērtēsim un veiksim izmaiņas, cik ātri vien iespējams.

 

 

Intelektuālā īpašuma tiesības

 

Est.lv ir aizsargāta preču zīme. Jūs nedrīkstat lietot, kopēt, pielāgot, tulkot un / vai izplatīt Est.lv bez iepriekšējas atļaujas. Ja Jums ir interese izmantot Est.lv (vai daļu no vietnes), tad neatkarīgi no Jūsu mērķa, lūdzu, sazinieties ar info@est.lv.

 

 

Atbildība

 

Est.lv dara visu iespējamo, lai nodrošinātu visaugstāko iespējamo pakalpojumu kvalitāti saviem klientiem. Est.lv neuzņemas nekādus riskus un atbildību par interneta vietnes darbību vai piedāvātajiem pakalpojumiem.

 

 

Est.lv un dotos noteikumus regulē Latvijas Republikas likumdošana.

 

Est.lv © 2016 - Visas tiesības aizsargātas.

 

Pierakstīties īpašiem piedāvājumiem