Tālrunis: 10:00 - 23:00
10:00 - 23:00

Vispārīgie noteikumi

Šie ir tīmekļa vietnes Est.lv un viedtālruņa lietojumprogrammas lietošanas noteikumi.

Šie noteikumi ir spēkā no 2016. gada 1. novembra,

Visus jautājumus var adresēt:

SIA "Baltic Bites"

Matīsa iela 61-22

Rīga, LV-1009

Latvija

 

Uzņēmuma reģistrācijas Nr. 50203029341

 

Privāto datu aizsardzība

 

Est.lv ir dziļa cieņa pret mūsu klientu privātumu, un vēlme nodrošināt, ka neviena personiskā informācija netiek nodota trešajām personām. Est.lv īsteno noteikumus atbilstoši likumam par personas datu aizsardzību un ES direktīvām.

 

 

Apskatīt un rediģēt personas datus

 

Saskaņā ar likumu par personas datu aizsardzību, Jums ir tiesības apskatīt un rediģēt visu savu personisko informāciju, ko mēs esam saglabājuši. Lai to izdarītu, lūdzu, sazinieties ar mums – info@est.lv.

 

 

Personas datu apstrāde

 

Klienta personas dati tiek izmantoti tikai saskaņā ar šiem noteikumiem. Est.lv nepārdod, nenodot un nepublicē klientu datus trešajām personām komerciālos mērķos. Mēs tikai atklājam jūsu adresi un telefona nummuru restorānam, no kura pasūtītājāt, lai nodrošinātu piegādi. Izņēmumi ir pieprasījumi no Latvijas Republikas tiesībsargājošām iestādēm. Klients, sniedzot informāciju un datus Est.lv apstiprina, ka viņš ir sniegto personas datu īpašnieks (subjekts) vai persona, kurai ir likumīgi pamatotas tiesības šādus datus sniegt.

 

 

Saistība ar restorāniem, kas uzskaitīti tīmekļa vietnē un aplikācijā

 

Pasūtot no Est.lv, mēs nosūta Jūsu pasūtījumu izvēlētajam restorānam. Ja kādu iemeslu dēļ piegāde nav iespējama, restorāns sazināsimies ar Jums, cik ātri vien iespējams. Est.lv nodrošina starpnieka lomu šajā procesā. Faktiskie piegādes nosacījumi var mainīties jo ir atkarīgs no izvēlētā restorāna. Est.lv atbildība beidzas, nosūtot Jūsu pasūtījumu izvēlētajam restorānam.

 

 

Tiešsaistes maksājumi

 

Tiešsaistes maksājumi, kas veikti mājas lapā, tiek novirzīti attiecīgajam restorānam. Maksājumu var tikt atgriezts vienīgi gadījumā, ja restorāns nav (pilnībā) izpildījis apstiprināto pasūtijumu

 

Gadījumā, ja rodas neskaidrības par tiešsaistes maksājumu, vēsieties Est.lv, sūtot vēstuli uz e-pasta adresi info@est.lv.

 

 

Sūdzība apstrāde

 

Est.lv nav atbildīgs par pakalpojumu (-iem), ko restorāns ir ievietojis mūsu interneta vietnē. Ja radušās kādas problēmas, tās vislabāk risināt pa tiešo ar restorānu. Tomēr, jūs varat iesniegt sūdzību, nosūtot e-pastu uz šādu adresi - info@est.lv. Katru sūdzību mūsu komanda apstrādāts, cik ātri vien iespējams.

 

 

Jaunumi un Surogātpasts

 

Pēc pasūtījuma veikšanas, Jūs varat atzīmēt, ja vēlaties saņemt mūsu jaunumus. Ja šī opcija ir ieslēgta, Jūs saņemsiet mūsu elektronisko jaunumu vēstuli, līdz Jūs vēlēsieties atrakstīties. Jūs varat atteikties profila cilnē mūsu mājas lapā. Jaunumu vēstulesJjūs saņemsiet tikai tādā gadījumā, ja būsiet izvēlējies šo iespēju. Est.lv nesūta "surogātpastu" (nevēlamu e-pasts).

 

Ja vēlaties saņemt vairāk informāciju par datu apstrādi Est.lv, lūdzu sazinieties ar mums ar e-pasta - info@est.lv starpniecību

 

 

Personas datu aizsardzība

 

Jūsu sniegtā informācija, pasūtot ēdienu, tiek saglabāta serveros ar ugunsmūri, 128Bit šifrētā formātā.

 

 

Sīkdatnes

 

Est.lv izmanto sīkdatnes, lai palielinātu lietotāju komfortu. Sīkdatnes, ko izmanto Est.lv ir cipari, kas palīdz Jums ātrāk veikt nākamo pasūtījumu. Piemēram, Jūsu pasta indekss tiks aizpildīts automātiski. Jūs varat arī saglabāt savu personisko informāciju. Sīkdatnes tiek izmantotas, lai saglabātu izvēlētos produktus Jūsu iepirkuma grozā, tās ir nepieciešamas tīmekļa vietnes darbības nodrošināšanai. Izmantojot sīkdatnes, nekādi personiskie dati netiek pārsūtīti. Tas ir tikai skaitlis.

 

 

Cenas

 

Neskatoties uz Est.lv centieniem ikdienas atjaunot cenrādi, ir iespējams, ka ārēju apstākļu dēļ, dažas cenas var nebūt korektas. Ne restorāns, ne Est.lv ar kura starpniecību pasūtījums tika veikts, nevar tikt saukt pie atbildības par cenu nesakritību, kā arī neatmaksā cenu starpību. Ja redzat kļūdas cenu, lūdzu informējiet info@est.lv, mēs izvērtēsim un veiksim izmaiņas, cik drīz vien iespējams.

 

 

Intelektuālā īpašuma tiesības

 

Est.lv ir aizsargāta preču zīme. Jūs nedrīkstat lietot, kopēt, pielāgot, tulkot un / vai izplatīt Est.lv bez iepriekšējas atļaujas. Ja Jums ir interese par iespēju izmantot šo vietni Est.lv (vai daļu no vietnes), neatkarīgi no Jūsu mērķis, lūdzu, sazinieties ar info@est.lv.

 

 

Atbildība

 

Est.lv dara visu iespējamo, lai nodrošinātu visaugstāko iespējamo pakalpojumu kvalitāti saviem klientiem. Est.lv neuzņemas nekādus riskus un atbildību par interneta vietnes darbību vai piedāvātajiem pakalpojumiem.

 

 

Est.lv un šos noteikumus regulē Latvijas Republikas likumdošana.

 

Est.lv © 2016 - Visas tiesības aizsargātas

Pierakstāties īpašiem piedāvājumiem