Picas piegāde Rīgā

 

Mūsdienās ēdienu piegādes izvēlei var būt dažādi iemesli, sākot no laiskuma un nevēlēšanās gatavot līdz, visbiežāk, pavisam praktiskam iemeslam – aizņemtībai darba vietā, kad nav laika nedz iet uz restorānu, nedz gatavot. Varbūt ziedu piegādes vietā nosūtīt mīļotam cilvēkam viņa mīļāko picu ar īpašu veltījumu? Ir varianti! Kurš gan nevēlas vakarā, skatoties sporta pārraidi vai iecienīto seriālu kopā ar draugiem vai ģimenes lokā, uzkost gardu, karstu picu ar kūstošu sieru? Picu, protams, var baudīt intīmā vientulībā, taču parasti pica nozīmē labu kompāniju un jautrību, taukainus pirkstu galus un staipīgu sieru. Tieši saviesīga pasākuma karstumā, kad iztukšoti visi gardumu šķīvji, visbiežākās vēlo ballīšu uzkodas ir picas.

Rīgā ir vairāk kā 60 restorāni, kas piedāvā visdažādākās picas un to piegādi. Šobrīd populārākie un plašāk pārstāvētie picu piegādātāji Rīgā un Latvijā ir Čili Pica un Pica Lulū. Lielāko restorānu ķēdes apkalpo Foodout.lv, kas specializējas ēdiena piegādes nodrošināšanā, tomēr daudzas picērijas piedāvā savu piegādi un apmierina izsalkušos picu mīļotājus.

Ēst – est.lv varam atrast intriģējošu picēriju klāstu. Restorāni piedāvā vieglu un ērtu ēdienu piegādi uz mājām vai darba vietu. Šeit pārstāvēti picu restorāni no visiem Rīgas rajoniem. Maskavas forštatē darbojas “Romano ” picērija un “Umai Pizza Sushi”. “Extra Pizza” apkalpo tuvākus un tālākus Rīgas mikorajonus – Purvciemu, Sarkandaugavu, Iļģuciemu un Ziepniekkalnu. Rīgas centrā gardas pildītās picas var nobaudīt “Pizza Italia” un klasiskās amerikāņu picas ir pieejamas Vecrīgas sirdī - “Pizza Fly”. Pierīgu apkalpo “Zaļais Maksis”, kas darbojas Berģos, “Mario Pizza & Pasta” Ādažos un “Hotbox” Pinķos.

Ikdienā Uz ielām redzam kurjerus, kas kādam ved picu īpašā somā, lai tā saglabātos karsta. Rīgas ielās rinķo piekabes - restorānu stendi, uz kuriem norādīti telefona numuri, uz kuriem jāzvana, kad vēlies picu - atliek vien izvēlēties picēriju un kāroto ēdienu.Taču mūsdienās bieži vien vairāk laika jāpavada darba vietā - ofisā vai, piemēram, būvobjektā. Ēst – est.lv ir izveidojis risinājumu tieši šādiem gadījumiem. Pasūtiet kāroto picu ar pāris vienkāršiem soļiem viedtālrunī vai datorā, restorāna kurjers to piegādās norādītajā adresē.

 

Subscribe to receive offers